Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Чучак Назар Михайлович

Тема: Планування закупівель
Тема розширена: Застосування ч. 3 ст. 2 Закону
Суть питання: У видпаку якщо замовник підпадає під одну з умов незастосування ЗУ "Про публічні закупівлі", передбачених ч. 3 ст. 2, чи може замовник:
1. провести закупівлю з використанням системи Прозорро за власним бажанням?
2. якщо відповідь на питання 1. так, чи можливо оскаржити таку закупівлю в порядку, передбаченому ст. 18 Закону?
Відповідь на запит 808/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що питання розглянуто в листі від 31.03.2017 № 3302-06/10639-06 "Щодо випадків, на які не поширюється дія Закону”, розміщеному за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=2&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Сфера застосування Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json