Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Куцопал Дмитро

Тема: Виконання договору
Тема розширена: Рамкові угоди
Суть питання: Генеральним замовником, визначеним розпорядженням Київської міської державної адміністрації в січні місяці 2015 року було укладено рамкову угоду за заявками Замовників на закупівлю медичних виробів терміном на 4 роки.
Відповідно до статі 13 Закону України «Про здійснення державних закупівель» закупівля за рамковими угодами здійснюється в порядку передбаченому для проведення процедури відкритих торгів.
На момент укладання Рамкової угоди Генеральний замовник та Замовники в інтересах яких було укладено рамкову угоду керувались чинним на той момент Законом України «Про здійснення державних закупівель»
Під час проведення рамкової угоди Замовник керувався затвердженими наказом Мінекономіки 26.07.2010 № 922 “Про затвердження форм документів у сфері державних закупівель” формами документів.
На сьогоднішній день закон України «Про здійснення державних закупівель» втратив свою чинність, затверджені форми документів, якими керувались Замовники під час застосування рамкових угод також втратили свою чинність.
В зв’язку з вищезазначеним, прошу Вас надати роз’яснення, якими формами документів, відповідно до якого порядку Замовник повинен керуватися під час укладання договору з учасниками Рамкової угоди на сьогоднішній день?
В які терміни та на якому веб –порталі (майданчику) Замовник повинен оприлюднювати документи?
Як правильно відобразити в Річному плану закупівель процедуру закупівлі за Рамковою угодою та на якому порталі оприлюднювати річний план закупівель?
Відповідь на запит 628/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=3&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc, розміщений лист від 25.11.2016 № 3302-06/38247-06 "Щодо застосування законодавства у сфері закупівель", який містить відповідь щодо оприлюднення та подання інформації щодо укладених договорів про закупівлю за рамковою угодою.

Разом з тим, при складанні річного плану закупівель, які замовник планує провести, не зазначається інформація щодо виконання укладеної рамкової угоди.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Рамкові угоди
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json