Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Ласточкіна Євгенія Валеріївна
Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Суть питання: Доброго дня. У статті 11 ЗУ "Про закупівлі" після 19 квітня 2020 року вказано, що відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі є уповноважена особа, яка визначається або призначається шляхом покладення на працівника (працівників) із штатної чисельності функцій уповноваженої особи ЯК ДОДАТКОВОЇ РОБОТИ З ВІДПОВІДНОЮ ДОПЛАТОЮ згідно із законодавством.
Звертаю вашу увагу, щоУ Законі до 19 квітня 2020 року фрази: "ЯК ДОДАТКОВОЇ РОБОТИ З ВІДПОВІДНОЮ ДОПЛАТОЮ згідно із законодавством" не було.
Питання: Чи правомірно керівнику без згоди працівника наказом закріпити юриста, економіста або когось ще УО ? Чи несе керівник відповідальність за таке рішення без згоди працівника? Який мінімальний розмір доплати?
У статті 32 КЗпП, вказано, що головною умовою зміни істотних умов праці є саме зміни в організації виробництва і праці. Однак, ці зміни в організації у більшості замовників відсутні, також відсутні штатні посади фахівця закупівель.
Я розумію що вказане питання не зовсім Ваше, однак, залишилося два місяці і для замовників потрібно внести ясність. Може Ви надсилали відповідний запит до Держпраці?
Є ще така стаття:
https://www.medoc.ua/uk/blog/jakshho-pracivnik-vikonu-obovjazki-inshogo-pracivnika-potribno-doplatiti

Будь-ласка допоможіть всім замовникам та внесіть ясність з цього питання. Диявол криється у незначних питаннях.

Відповідь на запит 196/2020

Шановний користувачу,  Інформаційний ресурс Уповноваженого органу у сфері публічних закупівель направлений на поширення інформації щодо застосування законодавства про публічні закупівлі. При цьому зважаючи, що питання трудових правовідносин не відноситься до законодавства у сфері публічних закупівель, пропонуємо надіслати запит як електронне звернення через відповідний розділ офіційного веб-порталу Міністерства http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=6b55a2e1-13c3-432e-8472-ef17adee3e3e&title=PoriadokZvernenniaGromadian або http://www.me.gov.ua/Feedback/SendMessage?lang=uk-UA для подальшого його направлення до відповідного структурного підрозділу Міністерства, в компетенції якого знаходиться питання трудових правовідносин.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Уповноважена особа
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2