Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
Запит від Запорізький обласний центр зайнятості
Тема: Виконання договору
Тема розширена: Публікація звіту про виконання договору
Суть питання: Договір укладено на рік, до 31.12. В частині виконання зобов'язань до повного виконання. Останній акт виконаних робіт було отримано замовником у січні наступного року.

Які документи повинні бути у секретаря, для публікації звіту про виконання договору. Чи достаньо службової записки працівника ОЦЗ, або необхідно завантажити до системи прозорро всі акти виконаних робіт.

Відповідь на запит 159/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Ураховуючи вимоги статті 10 Закону, замовники самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднюють на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, зокрема звіт про виконання договору, протягом 3 днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання.

Відповідно до пункту 11 частини першої статті 8 Закону форма звіту про виконання договору про закупівлю затверджена наказом Мінекономрозитку від 22.03.2016 № 490 (далі – Наказ).

При цьому, виходячи зі змісту пункту 2 Наказу формами документів у сфері публічних закупівель затверджено обов'язкові поля, що заповнюються замовником в електронній системі закупівель, шляхом унесення в них наявної інформації.

Таким чином, у разі закінчення строку дії договору про закупівлю, або його виконання, або розірвання замовник оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу звіт про виконання договору про закупівлю, шляхом внесення відповідної інформації в обов’язкові поля форми звіту, яка затверджена Наказом. При цьому згідно з пунктом 2 Наказу у разі необхідності замовник може зазначити додаткову інформацію про закупівлю, якщо заповнить необов'язкові поля, передбачені системою.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Звіт про виконання договору Оприлюднення інформації про закупівлю
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2