Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Відділ охорони здоров'я

Тема: Предмет закупівлі
Суть питання: Доброго дня!
Нам на відділ охорони здоров'я на 2018р. виділили кошти на придбання медичного автомобілю (спеціалізованого)по типу швидкої допомоги.Був огошошений тендр.На аукціон зайшло 2 учасника і оба на наші кошти(800 тис.) запропонували тільки автомобіль марки ГАЗ "Газель".Оскільки автомобіль російкого виробництва ми відмінили торги. Скажіть будь ласка, чи можемо ми як бюджетна організація оголошувати торги на придбання
б/у автомобілю.оскільки за наші кошти на сьогоднішній день ми не можимо придбати автомобіль марки "Пежо","Citroen" аба еквівалент.
Відповідь на запит 245/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Разом з тим, питання визначення потреб організації-замовника, можливості та доцільності придбання як нового, так і бувшого у використанні предмета закупівлі належать до компетенції замовника та не є предметом регулювання цього Закону. 

При цьому предмет закупівлі визначається замовником самостійно у відповідності до Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 17.03.2016 № 454.

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі) повинна міститися у тендерній документації  (пункт 3 частини другої статті 22 Закону), що розробляється та затверджується замовником самостійно.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Предмет закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json