Меню

Запит від військова частина А1906

Тема: Тендерна документація
Суть питання: Доброго дня! Повідомте будь ласка чи необхідно в письмовому вигляді розпечатувати та зберігати тендерну документацію та протоколи тендерного комітету при здійсненні публічних закупівель? Всі протоколи розкриття тендерних пропозицій, оцінки та інш. автоматично формуються електронним майданчиком?
Відповідь на запит 193/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що питання визначення строків зберігання документів у сфері публічних закупівель розглянуто у запиті 153/2018, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель відповідно за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=5a2fe2b9-e517-44e5-b7e6-6b6fa110907b&lang=uk-UA.

Поряд з цим повідомляємо, що відповідно до частини третьої статті 12 Закону електронна система закупівель повинна зокрема відповідати вимогам щодо наявності системи збереження даних, що здійснює зберігання протягом не менш як 10 років усіх документів, що надійшли від замовників, учасників, органу оскарження та були створені під час оцінки тендерних пропозицій, та забезпечує автоматичне резервування і відновлення даних.

Крім того, відповідно до наказу Мінекономрозитку від 22.03.2016 № 490 “Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель” створені електронною системою закупівель документи можуть бути у разі потреби роздруковані.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Електронна система закупівель Оприлюднення інформації про закупівлю
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json