Меню

Запит від Акціонерне Товариство «Оператор газорозподільної системи «ХАРКІВГАЗ»

Тема: Інше
Суть питання: Доброго дня.
Будь ласка допоможіть у наступному питанні. Учасник зазначив у ціновій пропозиції спрощеної закупівлі серед шести найменувань товару, що вимагався умовами оголошення до постачання, - два однакових найменування товару, але з різною ціною. Чи є така помилка не суттєвою, або дану пропозицію потрібно відхилити у зв’язку із тим, що дана помилка впливає на зміст пропозиції?
Враховуючи те, що розрив між зазначеним вище Учасником та наступним за ціною складає лише 1,00 грн., є велике бажання уникнути можливих конфліктних ситуацій.
Дуже дякую за відповідь та допомогу.
Додаткові матеріали:
Відповідь на запит 1372/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Відповідно до частини одинадцятої статті 14 Закону замовник розглядає на відповідність умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі пропозицію учасника, яка за результатами електронного аукціону (у разі його проведення) визначена найбільш економічно вигідною.

Разом з тим згідно з пунктом 1 частини тринадцятої статті 14 Закону замовник відхиляє пропозицію в разі, якщо пропозиція учасника не відповідає умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі.

При цьому всі рішення приймаються замовником самостійно.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json