Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Державне підприємство "Укрмедпроектбуд"

Тема: Виконання договору
Суть питання: Доброго дня. Надайте роз'яснення по наступному питанню: за результатами тендеру було укладено договір, в результаті виконання договору відбулися зміни, про що замовник розміщує повідомлення про внесення змін до договору відповідно до статті 10 закону "Про публічні закупівлі", коли вносимо відповідне повідомлення, система потребує завантаження документа змін, проте що це за документ не відомо, так як немає жодних роз'яснень, а також обов'язку відповідно до законодавства завантажувати подібні документи. Яким чином бути Замовнику?
Відповідь на запит 602/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до пункту 11 частини першої статті 8 Закону форми документів у сфері публічних закупівель затверджені наказом Мінекономрозитку від 22.03.2016 № 490 (далі – Наказ).

При цьому, виходячи зі змісту пункту 2 Наказу формами документів у сфері публічних закупівель затверджено обов'язкові поля, що заповнюються замовником в електронній системі закупівель (далі – система), шляхом унесення в них наявної інформації. У разі необхідності замовник може зазначити додаткову інформацію про закупівлю, якщо заповнить необов'язкові поля, передбачені системою.

Поряд з цим інформуємо, що питання оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору та реалізації в системі вимог законодавства у сфері публічних закупівель розглянуто в листах від 25.11.2016 № 3302-06/38247-06 “Щодо застосування законодавства у сфері закупівель” та від 07.02.2017 № 3302-06/3810-03 “Щодо електронної системи закупівель”, розміщеними на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланнями http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=3&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc та http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=2&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Повідомлення про внесення змін до договору Зміна істотних умов Договір про закупівлю
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json