Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від АТ "Укргазвидобування"

Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: щодо невідповідності ч. 9 статті 41 та п. 12 ч. 1 статті 10 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Суть питання: Прошу надати роз'яснення чи поширюються положення пункту 12 частини першої статті 10 ЗУ "Про публічні закупівлі" на випадки, коли строк дії договору чи строк виконання зобов'язань по договору завершився, але договір не виконано та оскаржено до суду, якщо в пункті 12 вказано лише щодо випадків закінчення строку дії договору про закупівлю, за умови його виконання сторонами.
При цьому, в частині дев'ятій статті 41 передбачено, що у разі закінчення строку дії договору про закупівлю, виконання договору про закупівлю або його розірвання замовник обов’язково оприлюднює звіт про виконання договору про закупівлю, тобто закінчення строку дії договору без будь-яких умов.
Відповідь на запит 1233/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Відповідно до пункту 12 частини першої статті 10 Закону звіт про виконання договору про закупівлю - протягом 20 робочих днів з дня виконання сторонами договору про закупівлю або закінчення строку дії договору про закупівлю, за умови його виконання сторонами, або його розірвання.

Отже, звіт про виконання договору про закупівлю оприлюднюється у трьох випадках:

1) виконання сторонами договору про закупівлю;

2) закінчення строку дії договору про закупівлю, за умови його виконання сторонами;

3) розірвання договору про закупівлю.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json