Меню

Запит від Приватне акціонерне товариство "ЕПОС"

Тема: Тендерна документація
Тема розширена: ЕЦП чи КЕП
Суть питання: В тендерній документації замовник висунув вимогу підписати Електронну банківську гарантію електронно-цифровим підписом. Але майже всі банки вже перейшли на КЕП (кваліфікований електронний підпис), що є більш досконалим. Має право замовник Не визнати переможцем участника, який надав банківську гарантію з КЕП ?
Відповідь на запит 972/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що відповідь на схоже за змістом питання зазначене у запиті 1016/2018 за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=db40f6e6-8b3a-439c-a820-9e10dbdbeca7&lang=uk-UA

При цьому відповідно до пункту 5 Розділу VII Прикінцеві та перехідні положення Закону України "Про електронні довірчі послуги" електронний цифровий підпис та посилений сертифікат відкритого ключа, що його підтверджує, видані відповідно до вимог Закону України "Про електронний цифровий підпис" до набрання чинності цим Законом, використовуються користувачами електронних довірчих послуг, кваліфікованими надавачами електронних довірчих послуг, які продовжують їх обслуговувати, відповідно як кваліфікований електронний підпис та кваліфікований сертифікат електронного підпису до закінчення строку дії посиленого сертифіката відкритого ключа, але не пізніше двох років з дня набрання чинності цим Законом.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відхилення тендерних пропозицій Розгляд тендерних пропозицій Електронний цифровий підпис
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json