Меню

Запит від КНП Міський клінічний пологовий будинок №2 м.Чернівці

Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: Строки оприлюдення підписаного договору
Суть питання: Доброго дня!
Закон України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) встановлює строки оприлюднення підписаного договору. Питаня полягає в тому - чи маємо право керуватися Цмвільним Кодексом України, зокрема ст.253 та обчислювати строк (3 роб. дні) оприлюдення з наступного календарного дня після дати укладання договору?
Відповідь на запит 18/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (у редакції Закону № 114-ІХ від 19.09.2019) (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

При цьому відповідно до частини першої статті 253 Цивільного кодексу України перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов’язано його початок.

З огляду на викладене для обчислення перебігу строків необхідно керуватися Цивільним кодексом України, який закріплює загальні положення щодо правильного обчислення строків та визначення початку перебігу строку, а також Законом, в якому визначаються строки, перебіг яких починається після настання певної події, з якою пов’язаний її початок. У такому разі перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов’язаний її початок, та вважається першим днем для вчинення певної дії, яка має юридичне значення.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Інше
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json