Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Автопідприємство Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України
Тема: Інше
Тема розширена: Можливість завершення незакінчених спрощених закупівель іншою уповноваженою особою
Суть питання: Доброго дня. Підкажіть,будь ласка, що робити у випадках, коли уповноважена особа пішла на лікарняний і залишила низку незакінчених закупівель? Чи можна іншій уповноваженій особі завершувати її закупівлі, якщо в Положенні підприємства про Тендерний комітет та Уповноважену особу (осіб) є такий абзац "У разі визначення однієї уповноваженої особи має бути визначена особа, яка буде виконувати обов'язки уповноваженої особи в разі її відсутності (під час перебування на лікарняному, у відрядженні або відпустці)", зважаючи на те, що сказано у Законі України "Про публічні закупівлі" ст.11 п.3 "Замовник має право призначити декілька уповноважених осіб, за умови що кожна з таких осіб буде відповідальною за організацію та проведення конкретних процедур закупівель/спрощених закупівель."
Відповідь на запит 1409/2020

Шановний користувачу, на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=24218 розміщено лист від 10.04.2020 № 3304-04/24218-06 “Щодо організації закупівельної діяльності замовника”, яка містить вичерпну відповідь щодо заміщення уповноваженої особи.

При цьому замовник самостійно визначає  відповідальних осіб для виконання функцій уповноваженої особи та покладення обов’язків на іншу уповноважену особу у разі її тимчасової відсутності у своєму розпорядчому рішенні та положенні про уповноважену особу.  

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2