Меню

Запит від ТОВ "ТАЛЄН-2001"

Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Щодо строків надання документального підтвердження відсутності підстав ст. 17
Суть питання: Відповідно до ч. 3 ст. 17 ЗУ "Про публічні закупівлі":
Переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті.
Якщо останній день надання вищезазначених документів припадає на суботу, зокрема 11.02.2017р., чи маємо ми можливість завантажити дані документи у понеділок, 13.02.2017 р.?
У зв'язку з тим, що останній день випадає на неробочий день, ми право завантажувати ці документи ще у перший робочий день наступний за вихідним, тобто понеділок.
Підтвердить таку можливість.
Відповідь на запит 256/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до частини п’ятої статті 254 Цивільного кодексу України (далі – ЦК України)  якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, що визначений відповідно до закону у місці вчинення певної дії, днем закінчення строку є перший за ним робочий день.

З огляду на викладене для обчислення строків необхідно керуватися ЦК України, який закріплює загальні положення щодо правильного обчислення строків та визначення початку перебігу строку, а також Законом. Таким чином, якщо останній день строку для надання документів припадає на вихідний, що визначений відповідно до закону у місці вчинення певної дії, днем закінчення строку є перший за ним робочий день.

При цьому відповідно до абзацу дев’ятого пункту 2 Порядку  функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 166, робочий час - проміжок часу з понеділка по п’ятницю з 8 години 00 хвилин до 18 години 00 хвилин (крім вихідних та святкових днів).

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відкриті торги
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json