Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від ТОВ ПМ ГРУП АКАДЕМІЯ

Тема: Переговорна процедура закупівлі
Тема розширена: Переговорна по новому закону
Суть питання: доброго дня! Чи потрібно при проведенні переговорної процедури закупівлі вимагати підтвердження кваліфікаційним критеріям?
Відповідь на запит 776/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що аналогічна відповідь міститься у запиті 725/2020 за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=c50dc875-6c22-4c9e-93d9-ce712dd80777&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відмова в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 17 Закону Переговорна процедура закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json