Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській оюласті

Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Суть питання: При оголошенні закупівель Замовник повинен надати інформацію щодо кількості робіт,послуг та товарів. З товаром все зрозуміло, а як бути з кількістю послуг, що мається на увазі? При оголошенні закупівлі наприклад,з ремонту освітлення на автодорогах, як можливо прорахувати при оголошенні торгів кількість наданих послуг? Казначейство відмовляється реєструвати договір в зв'язку з наданою інформацією в звіті - 1 послуга. Чи має казначейство право не реєструвати договір?
Відповідь на запит 580/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до частини другої статті 21 Закону в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів обов’язково зазначаються зокрема кількість та місце поставки товарів або обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг.

Згідно з пунктом 5 частини другої статті 22 Закону тендерна документація повинна містити, зокрема  місце, де повинні бути виконані роботи чи надані послуги, їх обсяги.

Ураховуючи викладене, для здійснення закупівель робіт або послуг, замовник самостійно зазначає у вищезазначених документах обсяг робіт, які необхідно виконати або послуг, які необхідно надати у залежності від специфіки предмета закупівлі у конкретному випадку.

Водночас відповідно до наказу Мінекономрозитку від 22.03.2016 № 490 “Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель” (далі – Наказ), яким затверджено форми документів у сфері публічних закупівель, форма звіту про результати проведення процедури закупівлі заповнюється електронною системою закупівель автоматично.

У свою чергу, перелік повноважень центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, визначений частиною другою статті 7 Закону та є вичерпним.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оприлюднення інформації про закупівлю Оголошення про проведення процедури закупівлі Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json