Меню

Запит від Товариство з обмеженою відповідальністю "СУЧАСНЕ БУДІВНИЦТВО І КОНСАЛТІНГ"

Тема: Інше
Тема розширена: Надання довідки про відсутність заборгованості
Суть питання: Добрий день. Наше підприємство в один день визначено переможцем чотирьох закупівель у одного замовника. Відповідно до умов закупівлі, Переможець у строк, що не перевищує 5 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику, зокрема, довідку про відсутність заборгованості з податків, зборів і платежів.
Питання: чи можна одну довідку про відсутність заборгованості з податків, зборів і платежів надати замовнику як виконання умов чотирьох закупівель? Чи має бути подано 4 довідки про відсутність заборгованості на кожну закупівлі окремо?
Відповідь на запит 879/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до пункту 30 частини першої статті 1 Закону  тендерна пропозиція - пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації.

Згідно з частиною другою статті 22 Закону тендерна документація повинна містити, зокрема вимоги, встановлені статтею 17 цього Закону, та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим вимогам згідно із законодавством.

У свою чергу, статтею 17 Закону передбачено, що переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті.

Поряд з цим, згідно з частиною другою частини першої статті 30 Закону замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо переможець не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону.

Таким чином, переможець процедури закупівлі відповідно до вимог тендерної документації повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої статті 17 Закону щодо кожної процедури закупівлі.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відмова в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 17 Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json