Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Масько Анна Миколаївна

Тема: Тендерна документація
Тема розширена: Відповідно до тендерної документації Учасник якого визначено переможцем процедури закупівлі, до 01.02.2024 року проводить науково-технічну експертизу та/або експертну оцінку та/або незалежну оцінку вартості послуг, за результатом аукціону/розкриття тендерних пропозицій, вказаних в Додатку 5 до тендерної документації (Тех вимоги) та надає Замовнику документ, що підтверджує вартість вказаних послуг.
Суть питання: Просимо надати відповідь на наступні питання:
1. Чи відповідає чинному законодавству про публічні закупівлі положення Замовника в тендерній документації, що переможець процедури закупівлі, зобов’язаний провести науково-технічну експертизу та/або експертну оцінку та/або незалежну оцінку вартості послуг, за результатом аукціону/розкриття тендерних пропозицій та надавати Замовнику документ, що підтверджує вартість вказаних послуг. У разі надання документу де вартість послуг буде нижча ніж зазначив Учасник за результатом аукціону/розкриття тендерних пропозицій, Учасник-Переможець зобов’язується відшкодувати, на рахунок Замовника, різницю між вартістю послуг за результатом проведеної процедури закупівлі та вартістю послуг, що вказана в документі за результатом проведеної експертизи в повному обсязі. Предметом закупівлі є послуги з надання ліцензії на програмне забезпечення.
2. Враховуючи, що вартість послуг з надання ліцензії на програмне забезпечення, за результатом аукціону/розкриття тендерних пропозицій не є об’єктом ні наукової, науково-технічної експертизи, ні професійної оціночної діяльності, просимо надати роз’яснення, яке підприємство, установа, організація повинна здійснювати таку науково-технічну експертизу та/або експертну оцінку та/або незалежну оцінку вартості послуг та на підставі якого нормативно-правового акту, із вказанням посилання на конкретне положення такого акта, яке регулює це питання.
3. Чи може учасник оскаржувати дану вимогу як таку, що не відповідає Закону, Особливостям та порушує принципи публічних закупівель визначені в ст. 5 Закону.
Детальніше надаємо в окремому файлі
Відповідь на запит 20/2024
Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в запиті № 12/2024, що розміщений на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням:
https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=4900c873-6929-4884-b1d5-e7a2e5c62f76&lang=uk-UA
Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Тендерна документація
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json