Меню

Запит від Головне управління Державної Фіскальної служби у Запорізькій області

Тема: Планування закупівель
Тема розширена: Застосування абз. 5 ч.1 ст.2 Закону України від 25.12.2015р. №922-VII «Про публічні закупівлі» зі змінами (далі Закон №922).
Суть питання: ГУ ДФС у Запорізькій області планує здійснити закупівлю електричної енергії у 2017 році на суму 140 000,00 грн.
Відповідно до абз. 5 ч.1 ст.2 Закону №922 у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов'язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 Закону №922.
Договір на закупівлю за предметом: Електрична енергія - за кодом CPV за ДК 021:2015-09310000-5 (Електрична енергія) укладено у 2001 році та одним із пунктом договору визначено, що якщо за один календарний місяць до закінчення строку дії цього договору кожна із сторін письмово не вимагає його розірвання, договір вважається пролонгованим на кожен подальший календарний рік на тих самих умовах.
ПИТАННЯ:

1. Чи потрібно у нашому випадку оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 Закону №922?
Відповідь на запит 8/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Зазначаємо, що питання оприлюднення звіту про укладені договори розглянуто в листах від 15.07.2016 № 3302-06/21890-07 “Щодо застосування переговорної процедури закупівлі у разі, якщо замовником було двічі відмінено тендер; щодо використання електронної системи закупівель суб’єктами, які не є замовниками у розумінні Закону; щодо оприлюднення звіту про укладені договори” та від 30.09.2016 № 3302-06/31462-06 “Щодо здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою вартісних меж, встановлених абзацами другим і третім частини першої статті 2 Закону” розміщених на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланнями http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=4&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc та http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=3&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Звіт про укладені договори
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json