Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Виконавчий комітет Полтавської міської ради
Тема: Допорогові закупівлі
Тема розширена: Застосування спрощеної процедури закупівлі
Суть питання: У відповіді на мій на запит 44/2021 не були враховані положення Закону України "Про поштовий зв'язо́к", постанови КМУ від 5 березня 2009 р. № 270
"Про затвердження Правил надання послуг поштового зв'язку", наказу Мінінфраструктури України від 03.02.2014 № 71 "Про затвердження Інструкції з використання маркувальних машин" в частині що стосується використання маркувальних машин.
Відповідь на мій запит була надана як стандартний варіан відповіді з питань спрощених закупівель - це все є в Законі.
Але є певна специфіка використання маркувальних машин і в цьому треба розібратися. Адже таку послугу може надавати тільки національний поштовий оператор України - тобто АТ "Укрпошта".
Відповідь на запит 360/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що на аналогічне за змістом питання надано відповідь у запиті № 1505/2020, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=1b394a5e-3f89-461c-8716-91740607d25c&lang=uk-UA

Крім того, Мінекономіки як Уповноважений орган здійснює регулювання та координацію у сфері закупівель у межах повноважень, визначених цим Законом. Основні функції Мінекономіки визначено статтею 8 Закону. Так, у межах повноважень відповідно до пункту 13 частини першої статті 8 Закону Мінекономіки як Уповноважений орган у сфері закупівель надає на інформаційному ресурсі безоплатні консультації рекомендаційного характеру з питань застосування законодавства у сфері публічних закупівель. 

Разом з тим зазначаємо, що ураховуючи частину другу статті 19 Конституції України, та відповідно до норм Закону, Положення про  Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459 (зі змінами), до компетенції Мінекономіки як Уповноваженого органу не належить визначення правомірності дій замовників в конкретних випадках. 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2