Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Консультації
Запит від Департамент капітального будівництва ЗОДА
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Суть питання: доброго дня, підкажіть як замовнику зробити, ми плануємо укласти договір на коригування проєктної документації вартістю вище 50 тис. грн.,так як до 19.04. ми укладали прямі договори до 1,5 млн. грн. оскільки за законом це є супутні роботам послуги, окрім того, відповідно до законів, замовник не має право укладати договір з будь-яким виконавцем окрім розробника проєкту. якщо замовник оголосить спрощену процедуру, перемогти може будь-хто, а це є порушенням авторських прав розробника проєкту. те саме питання щодо укладання договорів авторського нагляду вартістю вище 50 тис.грн., так як виконавець можливий лише один - це розробник проєкту. що робити замовнику при укладання договорів після 19.04., на що посилатись?
Відповідь на запит 609/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Відповідно до пункту 28 частини першої статті 1 Закону спрощена закупівля - придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 і 2 частини першої статті 3 цього Закону.

Поряд з цим частиною сьомою статті 3 Закону визначено перелік випадків у разі яких, придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, зокрема якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з випадків, передбачених пунктом 2 частини сьомої статті 3 Закону. 

При  цьому  рішення щодо придбання товарів, робіт та послуг без застосування проведення спрощених закупівель приймається замовником самостійно. 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json