Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від КЗ "Корсунь-Шевченківський ЦПМСД"

Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Суть питання: В якому разі потрібно вносити в електронну систему закупівель звіт про укладений договір - якщо запланована очікувана вартість предмета закупівлі на початку року перевищує 50 тис грн чи в разі коли покупка в самому договорі, тобто вартість предмета закупілі в ньому перевищує 50 тис. грн ?
Відповідь на запит 140/2016

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас зазначаємо, що відповідь на звернення міститься в листі від 15.07.2016 № 3302-06/21890-07 “Щодо щодо оприлюднення звіту про укладені договори” за посиланням (http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=2&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc), розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Звіт про укладені договори
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json