Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від ДП «Електронне здоров’я»

Тема: Предмет закупівлі
Суть питання: Підприємство має оформлені трудові відносини зі штатним працівником (далі – працівник). У рамках виконання службових обов’язків та завдань працівником було створено Твір, виключні майнові права на використання якого планується передати Підприємству за авторським договором про передачу виключного права на використання Твору за авторську винагороду.
Прошу надати відповідь, чи є передача виключних майнових прав на використання Твору за таким авторським договором предметом публічних закупівель.
Відповідь на запит 846/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 1 Закону публічною закупівлею є придбання замовником товарів, робіт і послуг у порядку, встановленому Законом. Закон застосовується до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує відповідні вартісні межі, встановлені в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону.

Таким чином, у разі якщо замовником у розумінні Закону передбачено придбання товарів, робіт і послуг, така закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону, шляхом застосування однієї із процедур, передбачених статтею 12 Закону, керуючись вартісними межами, визначеними Законом.

При цьому трудові правовідносини не є предметом регулювання цього Закону.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Сфера застосування Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json