Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Акціонерне товариство «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування».

Тема: Інше
Суть питання: Між Відкритим акціонерним товариством “Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування” (надалі – ВНДІАЕН) та Комунальним підприємством “Міськводоканал” Сумської міської ради (надалі – КП “Міськводоканал” СМР) 05.12.2011 було укладено договір № 5961 (надалі - договір № 5961) на виконання робіт по прийманню та перекачці господарсько-фекальних стоків до міського колектору насосною станцією ВНДІАЕН, який діє і на цей час.
02.07.2015 внесено зміни до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі в зв’язку з перейменуванням Відкритого акціонерного товариства «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування» у Публічне акціонерне товариство «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування».
03.05.2018 проведено державну реєстрацію Статуту ВНДІАЕН у новій редакції та внесено зміни до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі в зв’язку з зміною типу та з перейменуванням Публічного акціонерного товариства «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування» на Акціонерне товариство «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування».
Згідно з умовами діючого договору № 5961 вартість перекачки 1 м3 господарсько-фекальних стоків визначається у відповідності до погодженої калькуляції, а також передбачена можливість зміни вартості перекачки 1 м3 господарсько-фекальних стоків шляхом погодження нової редакції калькуляції.
В грудні 2019 року ВНДІАЕН звернувся до КП «Міськводоканал» СМР щодо погодження нової редакції калькуляції, відповідно до якої вартість перекачки господарсько-фекальних стоків за 2020 рік сумарно перевищить 50000 грн.
Керуючись викладеним, просимо Вас надати роз'яснення з наступного питання:
враховуючи той факт, що згідно з п. 9 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» КП «Міськводоканал» СМР належить до замовників, чи застосовується Закон України «Про публічні закупівлі» до зазначеного вище договору № 5961 від 05.12.2011, в т.ч. в частині обов'язкового оприлюднення замовником звіту про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону?
Відповідь на запит 96/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=21890 розміщено лист від 15.07.2016 № 3302-06/21890-07 “Щодо застосування переговорної процедури закупівлі у разі, якщо замовником було двічі відмінено тендер; щодо використання електронної системи закупівель суб’єктами, які не є замовниками у розумінні Закону; щодо оприлюднення звіту про укладені договори”.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Звіт про укладені договори
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json