Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Дніпровський державний медичний університет

Тема: Інше
Тема розширена: банківська гарантія
Суть питання: Добрий день. Відповідно до наказу Мінекономіки від 14 грудня 2020 року № 2628 "Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції "необхідно указувати категорію юридичної особи. З категорією бенефіціару (Замовника) все ясно.Підскажить, будь ласка, як визначити категорію принципала(Учасника)?
Відповідь на запит 620/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Водночас наказом Мінекономіки від 14.12.2020 № 2628 затверджені форми і Вимоги до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції, якими передбачено, що в реквізитах гарантії мають зазначатися, зокрема категорії гаранта (банку, інших фінансових установ та страхових організацій), принципала (учасника процедури закупівлі/спрощеної закупівлі) та бенефіціара (замовника).

Так, категорії замовників, що використовуються у Законі, установлені частиною четвертою статті 2 Закону. Виходячи зі змісту частини другої статті 4 Закону та частини другої статті 21 Закону, річний план закупівель та оголошення про проведення відкритих торгів повинні містити зокрема інформація про категорію замовника. Таким чином, інформація про категорію замовника відображається у річному плані закупівель та в оголошенні про проведення відкритих торгів на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель.

В свою чергу наказом Мінекономіки від 07.04.2020 № 648 веб-порталом Уповноваженого органу з питань закупівель визначено інформаційно-телекомунікаційну систему “PROZORRO” за адресою в мережі Інтернет: www.prozorro.gov.ua.

Поряд з цим інформація щодо категорії гаранта та принципала зазначається у разі, якщо визначення такої категорії передбачено законодавством, що регулює діяльність такого суб’єкта.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Забезпечення тендерної пропозиції
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json