Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Консультації
Запит від Ємільчинська селищна рада
Тема: Предмет закупівлі
Тема розширена: Новий закон , що вступає в дію з 19.04.2020 р. Правильне заключення договір по ДК в сумі до 50 000 тис грн
Суть питання: Чи можна оформити один договір в одного постачальна на загальну суму , якщо в накладній вказані товари,що відносяться до різних кодів ДК?( Наприклад : вартість накладної 1500,00 грн ,товари віднесені до різних кодів дк. Як показувати і правильно оплачувати ? Скільки договорів має надати постачальник для оплати цієї накладної? )
Цікавить оформлення і оплата договорів в сумах до 50 000,00 грн
Додаткові матеріали:
Відповідь на запит 157/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що аналогічна відповідь   міститься у запиті 701/2017 за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?lang=uk-UA&id=bf3c77e7-18bb-47e6-b574-2254d728f424

Водночас повідомляємо, що Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель” від 19 вересня 2019 року № 114-ІХ (далі – нова редакція Закону) набрав чинності з 20 жовтня 2019 року та вводиться в дію з 19 квітня 2020 року.

Так, статтею 3 нової редакції Закону передбачається, що у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов'язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.

Принагідно інформуємо, що наразі Міністерством та Державним підприємством “Прозорро” розробляються необхідні нормативно-правові акти та здійснюється  робота з технічної реалізація вимог законодавства в електронній системі закупівель. Узагальнені листи рекомендаційного характеру щодо застосування вимог нової редакції Закону поступово будуть готуватися та розміщуватися  на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу після введення його в дію.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Планування закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json