Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Тов Омега-Трейд

Тема: Інше
Тема розширена: Тарифи прозорро
Суть питання: Чи може електронний майданчик встановити інші (менші)тарифи ніж встановлені Постановою КМУ № 166 у ст. 5 за подання тендерної пропозиції? При цьому залишити винагороду встановлену у ст. 6 Постанови КМУ № 166.
Дякуємо за відповідь.
Відповідь на запит 957/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що вимоги до функціонування електронної системи закупівель (далі – система) визначаються Порядком функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків (далі – Порядок функціонування системи), який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 166.

Виходячи зі змісту пункту 4 Порядку функціонування системи за подання учасником тендерної пропозиції та/або пропозиції учасника процедури закупівлі, що була розкрита системою, оператором авторизованого електронного майданчика з учасника справляється плата. Розмір плати визначається відповідно до підпунктів 1-5 пункту 4 Порядку функціонування системи.

Поряд з цим розмір плати, що справляється адміністратором з оператора авторизованого електронного майданчика на забезпечення функціонування та розвиток веб-порталу Уповноваженого органу за подання тендерної пропозиції та/або пропозиції учасника процедури закупівлі учасником, що була розкрита електронною системою закупівель, визначений пунктом 5 Порядку функціонування системи.

У свою чергу, розмір винагороди, яка сплачується адміністратором оператору авторизованого електронного майданчика, на якому замовником було розміщено оголошення про проведення процедури закупівлі (крім переговорної процедури), результатом якої є зокрема оприлюднення договору про закупівлю, визначений пунктом 6 Порядку.

Таким чином, розміри плати та винагороди визначені Порядком функціонування системи.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Електронна система закупівель Учасник процедури закупівлі Адміністратор електронної системи закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json