Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Державне підприємство"Криворізька теплоцентраль"
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: Щодо заповнення форм Наказу №490 від 22.03.2016 року
Суть питання: Наказом №490 від 22.03.2016 року було затверджено форми документів у сфері публічних закупівель, які формуються при проведені процедури закупівель відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VІІІ. Просимо надати роз’яснення, які форми документів формуються системою автоматично та потім роздруковуються для пакету документів необхідних для перевірки контролюючими органами , а які документи з переліку Наказу №490, Замовнику необхідно формувати самостійно, підписуючи головою тендерного комітету і тільки потім заповнювати обов’язкові поля на сайті . Також просимо надати перелік документів, які передбачені ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VІІІ та формуються системою автоматично без участі Замовника (наприклад повідомлення про відміну торгів).
Відповідь на запит 177/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Перелік інформації, яку замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та Законом, визначений у статті 10 Закону.

Порядок розміщення інформації про публічні закупівлі затверджено наказом Мінекономрозвитку України від 18.03.2016  № 477.

Водночас форми документів у сфері публічних закупівель затверджено наказом Мінекономрозвитку України від 22.03.2016 № 490.

Так, форми документів зокрема містять посилання “* Заповнюється електронною системою закупівель автоматично” щодо інформації, яка автоматично формується системою.

Разом з цим, оскільки відповідно до абзацу першого частини третьої статті 7 Закону контроль у сфері публічних закупівель у межах своїх повноважень, визначених Конституцією та законами України, здійснюють Рахункова палата України, Антимонопольний комітет України, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю, пропонуємо для з’ясування питання щодо документів для перевірки звертатись до органів, які здійснюють контроль.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2