Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Комунальне підприємство "Київський інститут земельних відносин"

Тема: Планування закупівель
Тема розширена: Чи вноситься в план закупівлі оплата обовязкових платежів за договором де КП є Виконавцем робіт?
Суть питання: КП є виконавцем робіт за предметом договору:"Проектні(вишукувальні роботи по підготовці матеріалів та розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку..." Згідно з кошторисом робіт повинна бути виконана Державна землевпорядна експертиза та здійснена оплата. Після завершення всіх етапів робіт, Замовник дійснить оплату за виконану роботу, в т.ч. і за експертизу (компенсує).
Відповідь на запит 241/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на подібне питання зазначена у запиті 667/2018 за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=5644094f-5d84-4c2f-99d3-68bb2a8791fe&lang=uk-UA

Відповідно до частини першої статті 4 Закону закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження.

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json