Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Департамент ЖКГ Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області

Тема: Виконання договору
Тема розширена: Немає технічної можливості внести зміни до договору в електронній системі
Суть питання: Добрий день.
В 2021 році було проведено спрощену закупівлю на закупівлю робіт з виконання технічного нагляду, за результатами якої було укладено трирічний договір. В зв’язку з тим, що на той час існувало два кабінети користувачів (було дві уповноважені особи) в електронній системі Е-тендер, які згодом об’єдналися в один для зручності управління закупівлями, шляхом прив’язки до однієї електронної пошти [email protected]. В наслідок об’єднання електронних кабінетів було втрачено технічну можливість внести зміни до існуючого договору та опублікувати звіт про виконання договору по закінченню його строку дії (електронна система не дозволяє виконати ці функції з кабінету, яким ми зараз користуємось). Під час звернення на гарячу лінію до фахівців електронного майданчика, отримали пораду відновити той кабінет, з якого саме було проведено процедуру спрощеної закупівлі, але наразі втрачено пароль та відсутня можливість його відновити. Просимо Вас допомоги, яким чином, не порушуючі законодавство, можна керувати закупівлею UA-2021-06-25-000851-b.
Відповідь на запит 674/2023
Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад. 
Відповідно до пункту 7 частини першої статті 1 Закону електронна система закупівель - інформаційно-телекомунікаційна система, яка має комплексну систему захисту інформації з підтвердженою відповідністю згідно із Законом України “Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах”, що забезпечує проведення закупівель, створення, розміщення, оприлюднення, обмін інформацією і документами в електронному вигляді, до складу якої входять веб-портал Уповноваженого органу, авторизовані електронні майданчики, між якими забезпечено автоматичний обмін інформацією та документами.
Вимоги до функціонування електронної системи закупівель, вимоги до електронних майданчиків та відповідальність операторів авторизованих електронних майданчиків визначаються Порядком функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків (далі – Порядок функціонування системи), який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 166.
Відповідно до пункту 2 Порядку функціонування системи адміністратор електронної системи закупівель (далі - адміністратор) - юридична особа, визначена Уповноваженим органом відповідальною за забезпечення функціонування та наповнення веб-порталу Уповноваженого органу. Наказом Мінекономіки від 07.04.2020 № 648 веб-порталом Уповноваженого органу з питань закупівель визначено інформаційно-телекомунікаційну систему “PROZORRO” за адресою в мережі Інтернет: www.prozorro.gov.ua, а відповідальним за забезпечення функціонування та наповнення веб-порталу є державне підприємство “ПРОЗОРРО” (далі – ДП “ПРОЗОРРО”).
Тому, з питань технічної реалізації слід звертатися до адміністратора системи ДП “ПРОЗОРРО”.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Адміністратор електронної системи закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json