Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Маріупольський міжрайонний відділ Управління поліції охорони в Донецькій області

Тема: Відкриті торги
Тема розширена: підтвердження Переможцем відсутність підстав, визначених у підпункті 3, пункту 47 цих особливостей
Суть питання: Доброго дня, 04.09.2023 відкрито реєстр НАЗК.
Так, п 44. Особливостей, замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, коли:
переможець процедури закупівлі:
не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених у підпункті 3, пункту 47 цих особливостей.
В свою чергу, абз.3 підп.12 п.47 Особливостей передбачено:
Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначені у підпункті 3 цього пункту. Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України “Про доступ до публічної інформації” та/або міститься у відкритих публічних електронних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель, крім випадків, коли доступ до такої інформації є обмеженим на момент оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів.
Питання: яким чином в тендерній документації прописувати спосіб, щоб переможець міг підтвердити відсутність підстав й щоб це не вважалося, що Замовник вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України “Про доступ до публічної інформації” та/або міститься у відкритих публічних електронних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель.
Відповідь на запит 588/2023
Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання надавалась на  вебінарі, проведеному представниками Мінекономіки 13.09.2023, в якому розглянуто зміни до особливостей проведення публічних закупівель, який розміщено  за посиланням:
https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=1472618726918746 
https://www.youtube.com/watch?v=UP5fN3M6fDA
Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Особливості закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json