Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Комунальний заклад Херсонської обласної ради "Каїрський психоневрологічний будинок-інтернат"

Тема: Відкриті торги
Тема розширена: відкриті єдині державні реєстри
Суть питання: Доброго дня!Із листів Мінекономрозвитку №3304-06_29397-06 від 21.08.2017р.та Департаменту ІТ МВС №16/1-2002 від 31.07.2017р. не зрозуміло чи є персонально-довідковий облік єдиної інформаційної системи МВС відкритим єдиним державним реєстром, доступ до якого є вільним. Допоможіть, будь-ласка, розібратись із цим питанням, а також із тим чи повинні тепер замовники вимагати у переможця довідку про несудимість.
Відповідь на запит 915/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Частиною третьою статті 17 Закону встановлено, що переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених, частиною першою та другою статті 17 Закону, тобто зокрема, що фізична особа, яка є учасником, не була засуджена за злочин, учинений з корисливих мотивів, судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку; службова (посадова) особа учасника, яка підписала тендерну пропозицію, не була засуджена за злочин, вчинений з корисливих мотивів, судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку.

Разом з тим, враховуючи інформацію Департаменту інформаційних технологій Міністерства внутрішніх справ України, зазначену у листі від 31.07.2017 № 16/1-2002, МВС України запроваджено можливість отримання відомостей стосовно наявності судимості в осіб – учасників процедур закупівлі та/або службової (посадової) особи учасника за запитом фізичної особи в електронній формі за умови її ідентифікації з використанням електронного цифрового підпису через офіційний сайт МВС.

На сайті МВС України розміщено детальну інформацію щодо отримання  довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості,  за посиланням: http://mvs.gov.ua/ua/pages/Dovidka_pro_nesudimist___katalog_poslug.htm

Ураховуючи викладене та з огляду на інформацію, надану МВС України, замовник на виконання вимог статті 17 Закону встановлює вимогу щодо надання переможцем торгів у строк, визначений Законом документу про відсутність у фізичної особи, яка є учасником або службової (посадової) особи юридичної особи - учасника, яка підписала тендерну пропозицію,  судимості за злочин, учинений з корисливих мотивів, судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Тендерна документація
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json