Меню

Запит від Микиччак А.М.

Тема: Відкриті торги
Суть питання:
У зв’язку з тим, що відповідь на запит 129/2018 не була корисною та не надала вичерпну відповідь, є необхідність направити Вам запит з більш розгорнутим запитанням.

Прошу Вас, надати роз’яснення та рекомендації щодо застосування норм Закону України «Про публічні закупівлі», на запитання розміщене у файлі вкладеного у додаткові матеріали.
Додаткові матеріали:
Відповідь на запит 172/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що у запиті 129/2018, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=326517c5-3a0d-4812-930b-3fd4f29d6f2c&lang=uk-UA, надано вичерпну відповідь на аналогічне питання.

Поряд з цим питання застосування пункту 10 частини першої статті 17 Закону розглянуто в запиті 20/2017, розміщеному на Інфоресурсі за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=ef90771d-dba5-4ee5-aeee-8a5f7975aa50&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відмова в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 17 Закону Планування закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json