Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
Запит від Відділ освіти Гощанської районної державної адміністрації
Тема: Інше
Тема розширена: Закупівля телекомунікаційних послуг, якщо сума закупівлі більше 50 тис.грн.
Суть питання: Відділом освіти в 2019 році закуплено послуги з підключення до мережі Інтернет для закладів освіти району. Відповідно з провайдерами, які надали послуги з підключення установ до мережі Інтернет, в подальшому укладено договори на надання телекомунікаційних послуг (код за ДК 021:2015 - 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних). Загальна сума закупівлі за кодом ДК 021:2015 «64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних» в 2020 році більше 50000,00 грн. По даній закупівлі, відповідно до попередньої редакції Закону України «Про публічні закупівлі», було опрелюднено звіти про укладені договіри. Як правильно обрати процедуру закупівлі на підключення до мережі Інтернет (код за ДК 021:2015 «72410000-7: Послуги провайдерів») та в подальшому на надання телекомунікаційних послуг (код за ДК 021:2015 «64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних») після 19.04.2020? Якщо за кодом ДК 021:2015 «72410000-7: Послуги провайдерів» сума закупівлі менше 50000,00 грн, а за кодом ДК 021:2015 «64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних» перевищує. Чи потрібно проводити спрощену процедуру закупівлі? І яким чином, якщо в сільському населеному пункті один провайдер, який надає послугу з підключення до мережі Інтернет, а потім і телекомунікаційні послуги? Чи є така закупівля винятком, згідно п.2 ч.7 ст.3 чинної редакції Закону України «Про публічні закупівлі», у зв’язку з відсутністю конкуренції з технічних причин? І які документи потрібні для підтвердження відсутності конкуренції з технічних причин?
Як в подальшому закуповувати телекомунікаційні посуги на наступний рік, якщо змінювати провайдера не є доцільним, оскільки доведеться знову оплачувати послуги підключення до мережі Інтернет? Чи є така закупівля винятком, згідно п.2 ч.7 ст.3 чинної редакції Закону України «Про публічні закупівлі», у зв’язку з відсутністю конкуренції з технічних причин? І які документи потрібні для підтвердження відсутності конкуренції з технічних причин?
Відповідь на запит 1342/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 05.05.2020 №3304-04/28729-06 “Щодо спрощених закупівель”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F28729-06

Водночас  відповідь щодо граничних меж застосування вимог Закону міститься у запиті 688/2020 за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=a3d0cc9d-aca6-4025-951d-16f77eacfcf4&lang=uk-UA

Разом з тим відповідь на питання щодо застосування частини сьомої статті 3 Закону міститься у запиті 820/2020 (питання 1) за посиланням https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=ba065115-6629-4ef2-87ab-7b520c14c8b1&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2