Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від ХДУХТ

Тема: Інше
Тема розширена: Спрощена закупівля
Суть питання: Доброго дня. Роз'ясніть будь ласка, що мається на уваві "скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг" п. 17 ч.3 ст.14 Закону.
Відповідь на запит 1188/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (у редакції Закону № 114-ІХ від 19.09.2019) (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Згідно з пунктом 3 частини 17 статті 14 Закону замовник відміняє спрощену закупівлю в разі скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг.

Відповідно до Положення про Міністерство фінансів України (далі – Мінфін), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 375, Мінфін є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову та бюджетну політику.

Тому, з питання щодо скорочення видатків пропонуємо звернутися до вищевказаного центрального органу виконавчої влади.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json