Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від КНП Районний ЦПМСД
Тема: Відкриті торги
Суть питання: чи є порушенням строків оприлюднення повідомлення про намір укласти договір, протокол про визначення переможця було оприлюднено протягом одного дня з дня прийняття рішення (29.10.2018), але не було дожато кнопки, і закупівля мала статус кваліфікація. 12.11.2018 це було виявлено, ще раз оприлюднено протокол від 29.10.2018 (дожато всі кнопки)і система змінила статус на розглянутий. Також 12.11.2018 було загружено укладений договір від 12.11.2018 (в системі Прозорро статус - проект). Чи необхідно відміняти торги, чи можна загрузити укладений договір 23.11.2018?
Додаткові матеріали:
Відповідь на запит 1002/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до частини першої статті 10 Закону замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, зокрема договір про закупівлю - протягом двох днів з дня його укладення, повідомлення про намір укласти договір про закупівлю - протягом одного дня з дня прийняття рішення про визначення переможця процедури закупівлі.

Згідно з частиною першою статті 31 Закону замовник відміняє торги в разі, зокрема порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, повідомлення про намір укласти договір, передбаченого цим Законом.

При цьому рішення приймається замовником самостійно. Разом з тим, згідно з частиною другою статті 38 Закону за порушення вимог, установлених цим Законом в частині прийнятих рішень, вибору і застосування процедур закупівлі, відповідальність несуть члени тендерного комітету або уповноважена особа (особи) персонально.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2