Меню

Запит від Публічне акціонерне товариство "Центренерго"

Тема: Планування закупівель
Тема розширена: чи можливо залишити рядок плану без змін, так як змінюється ОРІЄНТОВНИЙ початок закупівлі, і на момент закупівлі гроші було заплановано?
Суть питання: Просимо вас надати роз’яснення на наступне запитання

Для закупівлі Бензину було внесено рядок плану на січень
Бензин
(https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2018-01-12-000627-a)


На підставі плану оголосили наступну закупівлю:
09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин) яка не відбулася

UA-2018-01-12-001135-b ●
Інформація про відміну
Дата відміни
29 січня 2018 15:00
Причина відміни
Подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій
(https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-01-12-001135-b)


ПИТАННЯ
в разі коли торги не відбулися:
-чи потрібно вносити новий рядок плану на закупівлю яка планується повторно в наступному місяці, тим самим «роздуваємо» план?;
-чи потрібно вносити новий рядок плану на закупівлю яка планується повторно в тому ж місяці, тим самим «роздуваємо» план?;
-чи можливо залишити рядок плану без змін, так як змінюється ОРІЄНТОВНИЙ початок закупівлі, і на момент закупівлі гроші було заплановано?
Довідка: ОРІЄНТО́ВНИЙ, а, е. Який дає лише загальне уявлення про що-небудь; приблизний. (http://sum.in.ua/s/orijentovnyj)
Додаткові матеріали:
Відповідь на запит 163/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Поряд з цим повідомляємо, що питання планування закупівель розглянуто в листі від 14.09.2016 № 3302-06/29640-06 “Щодо планування закупівель”, розміщеному за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=7&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc

Таким чином, оскільки відповідно до статті 4 Закону закупівля здійснюється відповідно до річного плану, складання річного плану та внесення до нього змін (в тому числі орієнтовного початку проведення процедури закупівлі, очікуваної вартості тощо) є передумовою здійснення процедур закупівель, визначених Законом  та передує їх проведенню.

Поряд з цим, аналогічне питання розглянуто у запиті 751/2017 розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=ad729515-ce77-4a29-9d8f-ab928be6bd3b&lang=uk-UA з інформацією щодо реалізації в електронній системі закупівель внесення змін в річний план закупівель (додаток до річного плану).

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оприлюднення інформації про закупівлю Планування закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json