Меню

Запит від Національне антикорупційне бюро України

Тема: Переговорна процедура закупівлі
Суть питання: Доброго дня.
Відповідно до ст.35 Закону переговорна процедура застосовується Замовником у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Відповідно до ст.8 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) просимо надати відповіді на наступні запитання:
1. Чи повинні закупівлі, які два рази не відбулися через відсутність достатньої кількості учасників, відповідати один одному в частині предмету закупівлі, технічним і якісним характеристикам, а також вимоги до учасників?
2. Чи потрібно, при проведенні вже переговорної процедури закупівлі, вимагати від учасника надати всі документи та довідки які були визначенні тендерною документацією за попередніми двома закупівлі, а саме по ст.16 та ст.17 Закону? Оскільки ст.35 Закону не передбачає надання Переможцем документів передбачених ст.17 Закону.
Дякуємо.
Відповідь на запит 1231/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що на аналогічні за змістом питання надано відповіді у запитах 655/2017 та 224/2017, розміщених на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель відповідно за посиланнями http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=0a44c14a-3b09-4df5-ae81-d85ee2e35de5&lang=uk-UA та http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=b8d5dd3d-c4e9-4b63-8a35-6337d64e03ea&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Тендерна документація Відмова в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 17 Закону Предмет закупівлі Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json