Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Ференцюк Микола Васильович

Тема: Інше
Суть питання: Добрий день. Який КВЕД повинен бути в Учасника, для можливості надання інформаційно-консультаційних послуг з питань публічних закупівель. Дякую.
Відповідь на запит 1107/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до Положення про  Державну службу статистики України   (далі – Держстат), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України
від 23 вересня 2014 р. № 481 (далі - Положення), Держстат є спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі статистики, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра економічного розвитку і торгівлі та який реалізує державну політику у сфері статистики.

Згідно з пунктом 4 частини четвертої Положення Держкостат відповідно до покладених на нього завдань затверджує статистичну методологію та звітно-статистичну документацію статистичних спостережень (крім державних класифікаторів техніко-економічної та соціальної інформації), а також типові форми первинної облікової документації, необхідної для їх проведення.

Крім того, методологічні основи та пояснення до позицій національного класифікатора ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" затвержено наказом Держкомстату від 23.12.2011  № 396 "Про затвердження Методологічних основ та пояснень до позицій Класифікації видів економічної діяльності".
Тому, з порушеного питання пропонуємо звернутися до вищевказаного центрального органу виконавчої влади.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Сфера застосування Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json