Меню

Запит від Войцеховська Л.М.

Тема: Планування закупівель
Суть питання: Доброго дня! У замовника буде працювати 5 уповноважених осіб з 01.01.2022 року. Чи потрібно кожній уповноваженій особі затверджувати свій річний план?Чи це буде єдиний план,який затвердить одна УО на початку року та в який всі інші УО вносят зміни? Якщо план затверджує одна УО, то яка саме і яким чином інші УО вносять зміни до цього плану?
Відповідь на запит 1420/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Відповідно до частини першої статті 4 Закону планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг. Заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель (далі - річний план).

Отже, у кожного замовника є річний план до якого уповноважена особа (особи) включають заплановані закупівлі.

При цьому замовник самостійно  зазначає в положенні про уповноважену особу, розпорядчому рішенні розмежування відповідальності уповноважених осіб за планування закупівель та формування річного плану, а також його оприлюднення. При цьому внесення інформації до річного плану про заплановані закупівлі може здійснюватися або однією уповноваженою особою, визначеною замовником відповідальною за планування закупівель, або кожною уповноваженою особою, стосовно тих закупівель за які вони відповідальні.

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json