Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Дзвиняцька сільська рада Івано-Франківського району Івано-Франківської області

Тема: Інше
Суть питання: Доброго ранку! У мене "злетів" ключ на токені. Відновити буде змога лише липня (саме на цю дату записує податкова на прийом). Сьогодні маю оприлюднити рішення про намір укласти договір. Чи можу скористатись ключем приват?Доброго ранку! У мене "злетів" ключ на токені. Відновити буде змога лише липня (саме на цю дату записує податкова на прийом). Сьогодні маю оприлюднити рішення про намір укласти договір. Чи можу скористатись ключем приват?
Відповідь на запит 948/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що питання  застосовування засобів кваліфікованого електронного підпису регулюються Законом України "Про електронні довірчі послуги".

При цьому зазначаємо посилання на актуальну статтю ресурсу Prozorro Інфобокс, що містять інформацію з питання, зазначеного у зверненні: https://infobox.prozorro.org/articles/vidpovidi-na-zapitannya-shchodo-skasuvannya-diji-ecp

Разом з тим зазначаємо, що ураховуючи частину другу статті 19 Конституції України, та відповідно до норм Закону, Положення про  Міністерство економіки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459 (зі змінами), до компетенції Мінекономіки як Уповноваженого органу не належить визначення правомірності дій замовників в конкретних випадках. 

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Електронний цифровий підпис
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json