Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Лях Ганна Олександрівна

Тема: Інше
Тема розширена: Протоколи Уповноваженої особи
Суть питання: Доброго дня! Прошу надати роз’яснення: чи необхідно оформлювати протоколом рішення щодо оприлюднення в електронній системі закупівель інформації про зміни в річному плані і здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, без використання електронної системи закупівель? Дякую за відповідь.
Відповідь на запит 984/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на схоже за змістом питання зазначена у запитах № 1610/2020 та № 1098/2020 за посиланнями:

https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=74e3859e-d673-4d7c-92c2-6e7ac8c9b6fc&lang=uk-UA

https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=6af69769-5202-4f33-a0b9-a4fb63e7051e&lang=uk-UA

Водночас відповідно до пункту 1 частини десятої статті 11 Закону уповноважена особа планує закупівлі та формує річний план закупівель в електронній системі закупівель.

При цьому рішення уповноваженої особи оформлюються протоколом із зазначенням дати прийняття рішення, який підписується уповноваженою особою.

 

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json