Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Виноградівське виробниче управління житлово-комунального господарства

Тема: Планування закупівель
Тема розширена: Підприємство-юр.особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання
Суть питання: Наше підприємство госпрозрахункове,надає послуги з водопостачання та водовідведення населенню міста.Створене органом місцевого самоврядування, відносимось до Замовників, зазначених в п.4 ч.1 ст.2 законопроекту № 1076 від 19.09.2019 року Про публічні закупівлі. Чи зобовязані ми проводити спрощену процедуру закупівлі від 50 тсч. грн.??? Чи маємо керуватися вартісними межами (1 млн.-товар,послуга, 5 млн.-роботи), зазначеними в п.2 ч.1 ст.3 Законопроекту? Заздалегідь вдячні!
Відповідь на запит 865/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас Верховною Радою України 19.09.2019 прийнято Законопроект № 1076.

Разом з тим, відповідно до статті 94 Конституції України  закон набирає чинності через десять днів з дня його офіційного оприлюднення, якщо інше не передбачено самим законом, але не раніше дня його опублікування.

Так, відповідно до частини першої Розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Законопроекту № 1076 цей Закон набирає чинності з дня наступного за днем його опублікування та вводиться в дію через шість місяців після дня його опублікування, крім розділу VI, який вводиться в дію через 12 місяців після дня його опублікування.

З огляду на викладене, після набрання чинності та введення в дію Законопроекту № 1076,  Уповноважений орган буде виконувати відповідні функції, зокрема надавати консультації та узагальнені відповіді рекомендаційного характеру щодо застосування норм цього законопроекту.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json