Меню

Запит від військова частина 2253

Тема: Виконання договору
Тема розширена: Чи потрібно робити звіт про виконання договору в спрощеній закупівлі?
Суть питання: Чи потрібно робити звіт про виконання договору про закупівлю для спрощеної закупівлі, враховуючи що в статті 42 Закону України "Про публічні закупівлі" прямо не зазначається про спрощені закупівлі, а прописано лише конкурентні процедури та переговорна процедура. Відповідно до статті 13 та пунктів 13 частини 1 статті 1 Закону України "Про публічні закупівлі" спрощена закупівля не відноситься до процедур закупівель.
Відповідь на запит 2762/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання особливостей проведення окремих етапів спрощеної закупівлі міститься в листі від  05.05.2020 № 3304-04/28729-06 "Щодо спрощених закупівель", розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F28729-06

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Інше
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json