Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від ЛКП "Міський центр інформаційних технологій"

Тема: Інше
Тема розширена: Наявність КЕП
Суть питання: Доброго дня. Сьогодні отримав таке повідомлення з майданчика на якому працюємо: "Повідомляємо, що необхідно використовувати виключно кваліфікований електронний підпис (КЕП) для роботи в системі Prozorro. Якщо Ви ще використовуєте ЕЦП, то його необхідно замінити на КЕП для коректної роботи на майданчику з 08.11.2020 року. Токенами користуються користувачі, які зобов'язані це робити відповідно до Закону України "Про електронні довірчі послуги"" Хотілось би уточнити який саме КЕП треба виготовити ? для фізичної особи, для юридичної особи (підприємства) чи фізичної особи представника підприємства. Дякую.
Відповідь на запит 2462/2020

Шановний користувачу, повідомляємо,  що вимоги до функціонування електронної системи закупівель, вимоги до електронних майданчиків та відповідальність операторів авторизованих електронних майданчиків визначаються Порядком функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків (далі – Порядок функціонування системи), який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 166.

При цьому, виходячи зі змісту пункту 21 Порядку функціонування системи, оператор авторизованого електронного майданчика, зокрема повинен забезпечувати замовникам на безоплатній основі можливість вчинення усіх необхідних дій для проведення закупівлі та виконання інших вимог, встановлених Законом.

У свою чергу, наказом Мінекономіки від 07.04.2020 № 648 веб-порталом Уповноваженого органу з питань закупівель визначено інформаційно-телекомунікаційну систему “PROZORRO” за адресою в мережі Інтернет: www.prozorro.gov.ua, а відповідальним за забезпечення функціонування та наповнення веб-порталу є державне підприємство “ПРОЗОРРО” (далі – ДП “ПРОЗОРРО”).

Тому, з питань технічної реалізації вимог законодавства в електронній системі закупівель пропонуємо звернутися до адміністратора системи ДП “ПРОЗОРРО” та оператора авторизованого електронного майданчика.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оприлюднення інформації про закупівлю
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json