Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Спеціалізований Трускавецький санаторій "Батьківщина"

Тема: Інше
Тема розширена: Щодо уповноваженої особи
Суть питання: Чи відповідатиме вимогам ЗУ «Про публічні закупівлі», якщо заступник головного бухгалтера Санаторію (при введенні з 01.01.2022 до штатного розпису окремої посади - уповноважена особа з публічних закупівель) буде працювати за сумісництвом на посаді уповноваженої особи з публічних закупівель на 0,5 ставки та взагальному іі ставки буде становити 1,5 ( ставка заступника головного бухгалтера 1,00 та ставка 0,5 уповноваженої осби) та чи не буде це порушенням законодавства.
Відповідь на запит 217/2022

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання  розглянуто в запиті № 24/2022розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за покликанням:

https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=733d0747-630d-444d-be93-118baff5393b&lang=uk-UA

Разом з тим зазначаємо, що ураховуючи частину другу статті 19 Конституції України, та відповідно до норм Закону, Положення про  Міністерство економіки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459 (зі змінами), до компетенції Мінекономіки як Уповноваженого органу не належить визначення правомірності дій замовників в конкретних випадках. 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Уповноважена особа
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json