Меню

Запит від Комунальне некомерційне підприємство "Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Зоряний"

Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Подання документів переможцем процедури закупівлі
Суть питання: Частина 5 ст. 17 Закону не вимагає документального підтвердження відомостей які містять у відкритих державних реєстрах. Проте, ч. 6 ст. 17 вимагає від переможця процедури закупівлі надати підтвердження відсутності підстав визначених п. 2, 3, 5, 8, 12 і 13 ч. 1 та ч. 2 ст. 17 Закону. При цьому відомості визначені в п. 2, 3, 8, 13 ч. 1 ст. 17 Закону міститься у відкритих реєстрах. Чи є в такому випадку потреба їх вимагати. Крім цього, сервіс МВС не проводить деталізацію інформації (зокрема стосовно хабарництва і відмивання коштів). Вважаю що це може бути підставою для оскарження дій замовника в разі визнання таких довідок. Окремо в цьому переліку стоїть п. 13 ч. 1 ст. 17 Закону. За змістом цього пункту йдеться не про злочини, а про правопорушення пов'язані з торгівлею людьми та використання дитячої праці. Незрозумілим для замовника залишається яким чином він зможе перевірити згадану інформацію? З повагою, Явтушенко В.П.
Відповідь на запит 969/2020

Шановний користувачу, на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F55553-06%20 Мінекономіки розміщено лист від 21.12.2019 № 3304-04/55553-06 “Щодо набрання чинності та введення в дію нової редакції Закону”, яким зокрема, повідомлялося, що узагальнені відповіді рекомендаційного характеру щодо застосування вимог нової редакції Закону будуть поступово готуватися та розміщуватися на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу після введення його в дію.

Наразі Мінекономіки готує узагальнену відповідь щодо застосування вимог статті 17 Закону, ураховуючи численні запити, що надходять від користувачів Інфоресурсу. У зв'язку з цим, просимо Вас очікувати відповідь в узагальненому листі, який буде розміщений на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відмова в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 17 Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json