Меню

Запит від Кіровоградська ОДА

Тема: Виконання договору
Тема розширена: Звіт про виконання договору
Суть питання: Доброго дня. Частина 9 ст.41 Закону визначає підстави оприлюднення звіту про виконання договору про закупівлю: у разі закінчення строку дії договору, або виконання договору, або його розірвання, у строк, 20 робочих днів, визначений ст. 10 Закону.
Питання:
1) Якщо зобов'язання за договором виконані, проте строк дії договору ще не закінчився, коли оприлюднювати звіт про виконання договору в такому випадку: після його виконання чи доцільно дочекатися закінчення строку дії договору в цілому?
2)зобов'язання за договором виконані повністю, проте звіт про його виконання не опубліковано, так як загальний строк дії договору ще не закінчився і спливає 31.12.20. Чи не буде вважатися порушенням строків оприлюднення звіту про виконання договору про закупівлю після його закінчення, а не після його виконання?
Відповідь на запит 1894/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Відповідно до пункту 12 частини першої статті 10 Закону замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме звіт про виконання договору про закупівлю - протягом 20 робочих днів з дня закінчення строку дії договору про закупівлю або його виконання сторонами, або його розірвання.

З огляду на викладене, замовник самостійно приймає рішення щодо оприлюднення звіту про виконання договору про закупівлю відповідно до статті 10 Закону у випадку закінчення строку його дії, або виконання, або розірвання.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json