Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Кіровоградська ОДА
Тема: Виконання договору
Тема розширена: Звіт про виконання договору
Суть питання: Доброго дня. Частина 9 ст.41 Закону визначає підстави оприлюднення звіту про виконання договору про закупівлю: у разі закінчення строку дії договору, або виконання договору, або його розірвання, у строк, 20 робочих днів, визначений ст. 10 Закону.
Питання:
1) Якщо зобов'язання за договором виконані, проте строк дії договору ще не закінчився, коли оприлюднювати звіт про виконання договору в такому випадку: після його виконання чи доцільно дочекатися закінчення строку дії договору в цілому?
2)зобов'язання за договором виконані повністю, проте звіт про його виконання не опубліковано, так як загальний строк дії договору ще не закінчився і спливає 31.12.20. Чи не буде вважатися порушенням строків оприлюднення звіту про виконання договору про закупівлю після його закінчення, а не після його виконання?
Відповідь на запит 1894/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Відповідно до пункту 12 частини першої статті 10 Закону замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме звіт про виконання договору про закупівлю - протягом 20 робочих днів з дня закінчення строку дії договору про закупівлю або його виконання сторонами, або його розірвання.

З огляду на викладене, замовник самостійно приймає рішення щодо оприлюднення звіту про виконання договору про закупівлю відповідно до статті 10 Закону у випадку закінчення строку його дії, або виконання, або розірвання.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2