Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту БМР

Тема: Виконання договору
Тема розширена: Підтвердження виконання аналогічного договору
Суть питання: Доброго дня. Наше управління є Замовником робіт з будівництва та капітальних ремонтів об'єктів міста. В тендерній документації до Учасників виставляємо вимогу відповідно до ст.16 ЗУ "Про публічні закупівлі", а саме : підтвердження Учасником виконання аналогічного договору (довідка встановленої форми у вкладенні).
1.Чи може бути Замовником у договорі, що наданий Учасником , як аналогічний, юридична особа, яка не підпадає під визначення "Замовник" у розумінні ЗУ "Про публічні закупівлі".
2.Чи можна вважати аналогічним договором, договір наданий Учасником на підтвердження виконання робіт ним як субпідрядником , тобто за договором між Генпідрядноком( з однієї сторони) та Учасником (з іншої сторони). Дякую.
Відповідь на запит 599/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Ураховуючи вимоги пункту 31 частини першої статті 1 Закону тендерна документація розробляється та затверджується замовником і має містити відомості, визначені частиною другою статті 22 Закону.

Частиною другою статті 16 Закону передбачено, що замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв, зокрема наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів). 

Перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність зазначеному кваліфікаційному критерію, визначається замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з урахуванням частини четвертої статті 5 Закону та дотриманням принципів, закріплених у пунктах 1-6 частини першої статті 5 Закону, зокрема таких як недискримінація учасників та рівне ставлення до них, не призводячи своїми діями до штучного та/або формального обмеження  потенційного кола учасників.

Ураховуючи викладене, замовник в тендерній документації самостійно встановлює вимогу щодо наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору або аналогічних договорів, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з урахуванням статті 5 Закону.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Тендерна документація
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json