Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від ТОВ "АДІС - АВТО"

Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Суть питання: Прошу дати роз’яснення по суті питання - на етапі пре-кваліфікації відкритих торгів з публікацією англійською мовою, учасником помилково була надана цінова пропозиція. Замовник відхилів пропозицію учасника. У випадку, якщо на торги були надані пропозиції двох учасників, одного з котрих на етапі пре-кваліфікації не допустили до аукціону, вважаються торги такими, що відбулися?
Відповідь на запит 1513/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Так, виходячи з пункту 2 частини другої статті 32 Закону та частини першої статті 29 Закону, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднено відповідно до частини третьої статті 10 Закону, тобто з додатковим оприлюдненням в електронній системі закупівель англійською мовою, то у такому разі при допущенні до оцінки (до електронного аукціону) менше двох тендерних пропозицій у процедурі відкритих торгів тендер автоматично відміняється електронною системою закупівель.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відкриті торги
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json